З нагоди дитячого свята

3 червня, у місті Зіньків,  було проведено міські заходи присвяченні Міжнародному дню захисту дітей. На святі, у міському дитячому парку, народний депутат України Олег Кулініч бажав дітям здоров’я та щасливого дитинства, а батькам витримки та натхнення у вихованні майбутніх нащадків району. У заході, також,  взяли участь депутат Полтавської обласної ради Олександр Путря, голова районної ради  Сергій Нерозя, міський голова Сергій Максименко, його заступник Олександр Тесля, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага,інші.

Визначним для міста стало урочисте відкриття чергового дитячого майданчика в міському дитячому парку, що з’явився за сприяння Олега Кулініча. Завдяки таким діям, парк став більш привабливим та заповнюваним. Нині він являється улюбленим місцем відпочинку дітвори. Щодня  у ньому малеча не лише бавиться, але  й фізично розвивається, отримує масу цікавого та корисного спілкування.

На святі проводились   цікаві спортивні  ігри, майстер-класи, розваги, відбувся традиційний парад візочків. Також, присутні діти отримали безкоштовні подарунки: розваги на  атракціонах, повітряні кульки, поп-корн та солодку вату.