Шановні журналісти району!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем журналіста!

Ви обрали для себе нелегку долю – завжди тримати руку на пульсі життя, бути на передовій нашої історії, оперативно й об’єктивно висвітлювати всі події, допомагати нашій державі рухатися вперед.

Ваші трудові будні – це постійні творчі пошуки, напружена праця, неспокій душі. Але впевнений, що більшість із Вас просто не уявляє себе без цієї важкої, відповідальної, проте дуже необхідної суспільству професії.

Від душі бажаю Вам міцного здоров’я та наснаги на нові талановиті статті, незаангажовані погляди, дієві публікації!

Зичу Вам численної читацької аудиторії, сміливих проектів, надійних партнерів і вірних друзів, щедрих гонорарів, морального та матеріального задоволення від кожного дня!

Хай доля щедро обдаровує Вас новими злетами та перемогами, удачею та достатком, родинним затишком, любов’ю та безмежним щастям!

Сергій Нерозя

голова районної ради