Відбулося засідання виконкому Федерації футболу району

Нещодавно в депутатській кімнаті районної ради відбулося засідання виконкому Федерації футболу Зіньківського району, яке провів голова Федерації футболу Зіньківщини Олександр Яременко.

У роботі взяли участь начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха та представник ФК «Старт» с. Бірки сільський голова Сергій Костенко.

Присутні розглянули хід  проведення чемпіонату  району з футболу 2017 року,  застосування дисциплінарних санкцій до ФК «Старт» с. Бірки та інші питання організації чемпіонату. За підсумками обговорення вирішено,  в зв’язку з порушенням регламенту чемпіонату району з футболу,  зарахувати технічну поразку команді  «Старт» с.Бірки у грі ІІІ туру чемпіонату з ФК «Краяни» с. Лютенські Будища.