Засідання Координаційної ради

9 червня  2017 року відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.. В роботі Координаційної ради  взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради  Сергій Загорулько, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда.

Члени Координаційної ради, а це 22 сільських, селищний та міський голови,  відвідали  Бірківську сільську раду, де оглянули об’єкти соціально-культурної сфери.  Очільники громад ознайомились з роботою дитячого садочка, будинку культури, побували в Бірківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. І.А.Цюпи, обговорили ряд важливих питань їх діяльності.