З турботою про дітей

Ще один дитячий майданчик за підтримки народного депутата України Олега Кулініча встановили в с. Шилівка Зіньківського району.  11 червня відбулося відкриття розважального комплексу для малечі.

На заході були присутні голова Зіньківської  районної ради Сергій Нерозя, перший заступник голови  Зіньківської райдержадміністрації   Микола Хоменко, депутат Зіньківської районної ради, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха, Шилівський сільський голова Володимир Сивокінь.

Того дня на дітей  очікувало чимало атракціонів, конкурсів, ігр, розваг. Парламентарій  подякував шилівській громаді за гарне відношення та теплий прийом. Запевнив, що спільними зусиллями з керівництвом району та села  заплановано  вирішення багатьох питань, зокрема найближчим часом у  Шилівській загальноосвітній школі буде проведено заміну вікон на сучасні металопластикові.

Матеріал використано

із офіційної веб-сторінки “Facebook”

народного депутата України

Олега Кулініча