Вітали медичних працівників

18 червня – професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України – День медичного працівника. Напередодні свята, 16 червня,  в залі засідань районної ради та райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди цього свята.

Вітав працівників медичної галузі району голова  районної ради Сергій Нерозя. Очільник району висловив подяку медикам за їх важку, благородну, нелегку щоденну працю  та побажав  міцного здоров’я, родинного затишку і тепла. Також голова районної ради  наголосив, що влада докладатиме максимум зусиль, щоб вирішувати проблемні питання в галузі охорони здоров’я та соціального захисту медичних працівників.

До святкових вітань долучилися виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, секретар  міської ради Володимир Чикало.   Привітали лікарів і медсестер, фельдшерів і акушерів, обслуговуючий персонал і господарників  головний лікар комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Рись  та головний лікар Зіньківської центральної районної лікарні Олександр Безпалий.

За багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок в розвиток системи охорони здоров’я  грамотою Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації  нагороджено головного лікаря комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рися А.А., вручено подяки Департаменту Мурат Т.В. – завідуючому пологового відділення  Зіньківської центральної районної лікарні та Ушаковій О.А. – завідуючому терапевтичного відділення  Зіньківської центральної районної лікарні.

Кращі фахівці галузі за високий рівень професійної майстерності, надання  кваліфікованої медичної допомоги   та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника були нагороджені грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

Сумлінну працю цілого ряду працівників медичної галузі району  відзначено грамотами міської ради, Зіньківської центральної районної лікарні, комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги». В ході  урочистостей присутні проглянули цікаві хроніки з буднів лікарів Зіньківщини.