В ногу з часом

Розпорядженням голови районної ради від 14 грудня 2016 року в районі запроваджено конкурс проектів розвитку громад Зіньківського району. Метою даного конкурсу є відбір проектів розвитку територіальних громад, які спів фінансуються за рахунок коштів районного,  сільських  бюджетів , а також інших джерел, незаборонених законодавством, і спрямованих на вирішення актуальних проблем розвитку територіальних громад та поширення позитивного досвіду, набутого в процесі їх реалізації.

16 червня відбулося перше засідання комісії по організації та проведенню конкурсу. Вів засідання голова даної комісії, заступник голови районної ради Сергій Загорулько. В роботі взяли участь члени комісії Світлана Чикало – голова постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту, Олексій Коростіленко –  голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, Геннадій Хорошун – голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, керуючий справами апарату районної ради Олександр Кеда, начальник відділу по організаційному забезпеченню діяльності районної ради виконавчого апарату районної ради Людмила Микитенко, координатор Зіньківського районного ресурсного центру з розвитку громад Зіньківського району Інна  Золочевська.

Сергій Загорулько звернув увагу присутніх на актуальність та важливість проведення таких конкурсів. Адже реалізація проектів  дасть можливість сільським радам вирішити ряд актуальних проблем їх громад.

Основним питанням порядку денного засідання було розгляд проектів щодо відповідності вимогам Положення про районний конкурс проектів розвитку громад Зіньківського району, затвердженого рішенням тринадцятої сесії сьомого скликання від 14.12.2016 року «Про затвердження положення про районний конкурс проектів розвитку громад Зіньківського району» та допуску для участі в конкурсі. Інформувала – координатор Зіньківського районного ресурсного центру з розвитку громад Зіньківського району Інна  Золочевська.  Вона  повідомила, що на розгляд комісії подано 9 проектів від 6 сільських рад та ознайомила  присутніх з основними напрямками проектів. Відмітила, що всі проекти відповідають вимогам Положення.  Рішенням комісії всі подані проекти допущено до участі в конкурсі. На засіданні визначилися з датою проведення конкурсу.