Шановні працівники  та ветерани медичних закладів району!

Щиросердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника.

Стратегічна мета розвитку українського суспільства – досягнення нової якості життя громадян, а центром уваги має бути людина і, зокрема, надання їй якісних медичних послуг.

Саме тому, Ваша праця воістину героїчна і гуманна – зцілювати, повертати людям здоров’я, рятувати життя. Скільки сліз радості і вдячності бачите Ви на просвітлених обличчях своїх пацієнтів та їх близьких. Скільки людей, завдячуючи вашим старанням, знову відчули щастя і радість повноцінного життя.

Бажаю вам, шановні медики, великого людського щастя, доброго здоров’я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани.

З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, докладаючи всіх зусиль, волю і розум на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення району. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душі, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до Вас сторицею.

Голова районної ради

Сергій Нерозя