Відбудеться вісімнадцята сесія районної ради

Відповідно до статті 22 регламенту районної ради сьомого скликання, статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 27 червня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради та районної державної адміністрації (м. Зіньків, вул.Воздвиженська, 40).

На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.
    2. Про затвердження Положення комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції.
    3. Про затвердження Статуту комунального музейного закладу «Зіньківський районний народний історичний музей» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції.
    4. Про затвердження Статуту комунального початкового спеціального мистецького навчального закладу «Зіньківський дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції.
    5. Про затвердження Статуту комунального початкового спеціального мистецького навчального закладу «Опішнянська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції.
    6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Різне.

Інші питання.