На порядку денному – питання аграрного сектору

22 червня, під головуванням Олексія Коростиленка, відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища, раціонального природокористування та регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації. У роботі взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда, перший заступник голови РДА Микола Хоменко, інші.

Аналізуючи діючі ставки оренди по договорах укладених Зіньківською РДА на землі запасу та не витребувані частки (паї), та рекомендації на 2017 рік начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк зупинилась на проблемних господарствах району, ознайомила із переліком сільських рад, в яких розмір оренди за поточний рік відповідає рекомендаціям робочої групи. Також, охарактеризувала стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення збирання ранніх зернових культур. Наголосила, що відповідно до чинного законодавства, передбачено адміністративну відповідальність за спалення стерні, пожнивних решток та сухої рослинності. Депутати інформацію прийняли до відома.

На президію та чергову сесію районної ради члени комісії внесли ряд  проектів про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. В різному розглянули лист Зіньківського районного військового комісаріату, лист прокуратури Полтавської області та заяву громадян.