У День скорботи і пам’яті жертв війни

22 червня, у День скорботи і пам’яті жертв війни, у Зінькові відбувся траурний мітинг. Керівництво району та міста, працівники установ, організацій,  жителі Зінькова поклали квіти до пам’ятника  зіньківчанам, які загинули в зоні АТО.

“Наші земляки, пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів, стати прикладом стійкості, мужності та патріотизму для сучасників. Ми вдячні їм, що навчили любити свою Вітчизну, показали, як захищати свій рідний дім, стояли на варті добра і чесності. Тож, святий обов’язок влади  – оберігати спокій і злагоду у суспільстві,  задля майбутнього українського народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною власного життя прямував до Великої Перемоги.” – виступаючи Біля Меморіалу Вічної Слави, зазначив заступник голови районної ради Сергій Загорулько.

Віддати шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників прийшли на мітинг міський голова Сергій Максименко, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Анатолій Водолага, перший заступник голови РДА  Микола Хоменко та голова районної організації ветеранів Володимир Прислонський.

Пам’ять усіх загиблих  присутні вшанували хвилиною мовчання. Завершився захід  покладанням квітів.