Шановні земляки!

22 червня, в Україні відзначається День скорботи і пам’яті жертв війни.

Вічна пам’ять полеглим захисникам на полі бою. Честь і слава живим героям, котрі, виявивши нечуваний героїзм та єднання у жорстоких боях, у гіркоті нищівних поразок і славі звитяг, здобули мир та омріяну єдність у межах однієї держави, яка ще мала пройти свій тернистий шлях до незалежності.

Наш святий обов’язок – оберігати спокій і злагоду у суспільстві,  задля майбутнього українського народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною власного життя прямував до Великої Перемоги.

Віддаймо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників.

Схилімо голову перед подвигами наших батьків і дідів, тих, хто в кривавій боротьбі відстоювали честь і свободу України.

Слава всім, хто захищає територіальну цілісність країни сьогодні, хто бореться і перемагає в її ім’я.

Сергій Нерозя

голова районної ради