Привітали державних службовців

23 червня в м. Зіньків відбулось урочисте привітання працівників державної служби району, з нагоди професійного свята.

“Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Кожен на своєму місці –  ви виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.” – зазначив заступник голови районної ради Сергій Загорулько вітаючи присутніх.

У заході, також,  взяли участь міський голова Сергій Максименко, його заступник Геннадій Хорошун, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага,  голова райкому профспілки працівників держаних установ Надія Лимар, інші.

Кращі працівники  служби були відзначені грамотами різних рівнів.