На постійній комісії районної ради

26 червня, під головуванням Світлани Чикало відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту. У роботі взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько, перший заступник голови РДА Микола Хоменко, інші.

Начальник відділу освіти Зіньківської РДА Юрій Дахно ознайомив присутніх із порядком організації заходів з відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми. Зазначив, що за рахунок коштів обласного та районного бюджетів планується часткове відшкодування таких виплат, в розмірі двох прожиткових мінімумів для дитини від 6 до 18 років, але не більше, ніж 70% від вартості путівки. Відшкодування здійснюється відповідно до Порядку один раз на рік Проінформував про внесення змін до Програми розвитку дитячо-юнацького гандболу в Зіньківському районі на 2017-2021 роки. Так, із районного бюджету планується виділити кошти на забезпечити команди юнаків та дівчат ігровою спортивною формою на суму 100 тис. грн. та на придбання нагородних матеріалів для відзначення учасників змагань (кубки, медалі, вимпели, грамоти, тощо) на суму 50 тис. грн.  Також, ознайомив із положенням про щорічні одноразові стипендії районної ради для обдарованих і талановитих дітей та молоді навчальних закладів району, змінами до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки, новим штатним розписом опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1 Зіньківської райради Полтавської області», іншим.

Відповідно до порядку денного, начальник відділу культури і туризму, молоді і спорту Людмила Кімлик-Яроха повідомила, що у зв’язку із рядом змін в Положенні комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської райради Полтавської області та статуті комунального початкового спеціалізованого комунального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської райради Полтавської області потрібно привести їх у відповідність згідно чинного законодавства.

Всі питання комісії були детально розглянуті депутатами. Проекти рішень –  внесені на розгляд президії та чергової сесії районної ради, яка відбудеться 27 червня 2017 року.