Плідно працювали депутати

27 червня пройшло перше пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради, на якому депутати розглянули 28 сесійних питань. Відкрив та вів сесію голова районної ради Сергій Нерозя, який проінформував депутатів про виконання рішень по депутатських запитах, прийнятих на попередній сесії, а саме: депутата Володимира Кулібаби з приводу ремонту твердого покриття на автомобільній дорозі Зіньків – Переліски; депутата Миколи Білика по питанню внесення до декларацій неправдивих даних про доходи громадян.

На сесії затверджено Положення про щорічні одноразові стипендії районної ради для обдарованих і талановитих дітей та молоді навчальних закладів району, порядком організації заходів з відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.  Інформуючи по питаннях начальник відділу освіти Зіньківської РДА Юрій Дахно зазначив, що за рахунок коштів обласного та районного бюджетів планується часткове відшкодування таких виплат, в розмірі двох прожиткових мінімумів для дитини від 6 до 18 років, але не більше, ніж 70% від вартості путівки. Відшкодування здійснюється відповідно до Порядку один раз на рік.

Сесія внесла зміни до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей, до програми розвитку дитячо-юнацького гандболу в Зіньківському районі, до програми забезпечення виконання Зіньківською РДА делегованих їй районною радою повноважень та до програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі.

У цьому році, районна рада запланувала кошти на забезпечення команди юнаків та дівчат ігровою спортивною формою на суму 100 тис. грн. та на придбання нагородних матеріалів для відзначення учасників змагань (кубки, медалі, вимпели, грамоти, тощо) на суму 50 тис. грн.

Депутати погодили продовження терміну дії контракту директорів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердили структуру і граничну штатну чисельність опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області», прийняли рішення щодо звільнення завідувача Зньківським районним методичним кабінетом Любов Дуб΄яги та інші кадрові питання галузі освіти.

Про затвердження Положення комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської райради Полтавської області та статуту комунального початкового спеціалізованого комунального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської райради Полтавської області інформувала начальник відділу культури і туризму, молоді і спорту Людмила Кімлик-Яроха.

Інспектор з юридичних питань, юрисконсульт загального відділу виконавчого апарату районної ради Євгеній Тесля ознайомив із проектами рішень про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Після чого депутати проголосували за прийняття нежитлових будівель у спільну власність територіальних громад Зіньківського району.

Друге пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради планується на 7 липня 2017 року.