Не залишились осторонь проблеми

Соціальні робітники відділення територіального центру за день долають десятки кілометрів, щоб обслужити своїх підопічних. Кожен з них у місті обслуговує 8-10, в селі – 6-8 чоловік, а це люди похилого віку, що потребують різнобічної допомоги, в тім числі і доставки товарів. При чималих відстанях та ще з сумками у руках, багато не пройдеш, а велосипеди, які держава виділяла ще десятки років тому, тричі відслужили свій термін. На сьогодні у відділенні працює 55 соціальних робітників; без велосипедів, мов без рук, залишилася більшість. Директор територіального центру Людмила Косяк, втомившися чекати від держави, попросила районну раду допомогти з придбанням велосипедів. Голова районної ради Сергій Нерозя під час зустрічі з сільськими головами закликав їх з розумінням віднестися до ситуації та перерахувати кошти на придбання велосипедів.

І ось, 5 липня Сергій Нерозя особисто приїхав вручити обновку працівницям терцентру: 21 новий велосипед надійшов у розпорядження соціальних робітників. Районна рада виділила 25 тис. грн. на придбання велосипедів для міської та селищної рад, адже їхні бюджети і так досить серйозно навантажені, міська рада – 7,5 тис. грн., Кирило- Ганнівська – 3, Покровська -10, Попівська, Проценківська, Ставківська – по 7 тис. грн., Човно-Федорівська – 3,5 тис. грн. Після чергової сесії районної ради буде закуплено наступну партію велосипедів, кошти на їх придбання передбачили: Батьківська сільська рада – 3,5 тис. грн., Бірківська – 7, Власівська – 7, Великопавлівська – 10, Високівська – 3, Лютенсько-Будищанська – 10,5, Новоселівська – 3,5, Першотравнева – 5, Тарасівська – 12 тисяч гривень. Опішнянська селищна рада коштів не виділяла. Одна з працівниць терцентру, що обслуговує одиноких пристарілих на території Загрунівської сільської ради, звернулася до голови районної ради з проханням подбати і про їхніх соціальних робітників, оскільки сесія їхньої ради чомусь не виділила коштів на придбання хоча б одного велосипеда. Сергій Нерозя пообіцяв вивчити чому так сталося. Усі присутні та директор територіального центру Людмила Косяк подякували голові районної ради за приємну подію, якою стало вручення велосипедів, всім головам рад за вагому підтримку соціальних робітників. – Також у травні, – додала Людмила Косяк, – завдяки районній раді нам були виділені кошти для ремонту приміщення гаража територіального центру, який вже і відремонтовано. На знімку: Сергій Нерозя вручає велосипед соціальному робітнику з 29- річним стажем Наталії Бульбах.