На засіданні бюджетної комісії

6 липня під головуванням Геннадія Хорошуна відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном.

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, інші.

Спочатку комісія заслухала інформацію заступника начальника – начальника Зіньківського відділення Гадяцької ОДПІ Сергія Жоміра, який ознайомив присутніх із виконанням програми покращення умов обслуговування платників податків Зіньківського району та збільшенням надходжень до Державного та місцевого бюджетів на 2016-2019 роки. Наголосив,що найбільшу питому вагу в декларуванні доходів отриманих у 2016 році займають громадяни – власники земельних часток (паїв), що самостійно їх обробляють. За результатами проведеного аналізу, всього у минулому році самостійно обробляли свої земельні частки (паї) 1017 громадян-одноосібників, які використовували земельні ділянки загальною площею 4138 га.  По підсумках розгляду питання прийнято відповідні рекомендації.

Потому про раціональне використання коштів районного бюджету, виділених на діючі програми інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько. Повідомила, що за рахунок коштів бюджету у 2016 році фінансувалося 27 районних програм, а затверджено та діяло – 41. На їх реалізацію було використано кошти в сумі понад 14 млн. грн.  Детальніше про використання коштів, виділених на діючі програми щодо соціального захисту населення Зіньківщини та роботи районної центральної лікарні розповідали начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Півень та головний лікар районної центральної лікарні Олександр Безпалий

На засіданні комісія підтримала та винесла на розгляд другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання наступні проекти рішень: «Про оренду комунального майна за адресою м. Зіньків, вул.. Першотравнева, 20»,  «Про внесення змін показників районного бюджету на 2017 рік», «Про внесення змін до районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки», «Про внесення змін до програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2017 рік», «Про зміну адреси комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради Полтавської області», «Про припинення дії договору оренди за адресою м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 38», «Про розподіл книги «Спортивний калейдоскоп Зіньківщини».