Завершилась вісімнадцята сесія районної ради

7 липня відбулося друге пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі взяли голови місцевих рад, керівники управлінь,  відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району, інші.

Голова районної ради Сергій Нерозя повідомив про кадрові зміни в районі. Так, на посаду начальника відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району призначено Артема Литуса.

Першим депутати заслухали звіт начальника Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області Андрія Власенка про роботу, пов’язану з викриттям та документуванням кримінальних порушень. Виступаючий проаналізував роботу дільничних офіцерів поліції, інших правоохоронців району, відповідав на запитання депутатів щодо поліпшення діяльності Зіньківського відділення поліції. Відмітив, що за час його роботи  збільшився відсоток розкриття злочинів. Наголосив, що на сьогодні  налагоджена співпраця з органами місцевого самоврядування району.

Для поліпшення роботи відділення депутати внесли зміни до районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності, виділивши значні кошти на забезпечення дотримання правопорядку та безпеки громадян шляхом обладнання громадських місць системами відеоспостереження.

Про зміни до програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2017 рік інформувала начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха. Так, із районного бюджету планується виділити додатково кошти на технічне переоснащення закладів культури, придбання матеріалів, обладнання, музичних інструментів, сценічних костюмів.

Одним із важливих питань, розглянутих на сесії, було внесення змін до показників районного бюджету. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько повідомила про кошти, які планується направити на заклади соціальної сфери району. Сергій Нерозя, доповнюючи виступ Світлани Слинько наголосив, що  за сприяння народного депутата України Олега Кулініча, на соціально-економічний розвиток району із державного бюджету виділена субвенція в сумі понад 5 млн. грн. Ще 4 млн. 600 грн. надійде із державного бюджету до кінця липня 2017 року.

Потому депутати прийняли рішення щодо оренди комунального майна за адресою м. Зіньків, вул. Першотравнева, 20, припинили дію договору оренди приміщень за адресою м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 38 та змінили адресу комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Про розподіл книги «Спортивна слава Зіньківщини», що недавно вийшла з друку, розповідав заступник голови районної ради Сергій Загорулько.

В різному в. о. голови  райдержадміністрації Анатолій Водолага ознайомив присутніх із рекомендаціями щодо проектних ставок земельного податку на 2018 рік на території району.