До уваги місцевих рад та мешканців району!

Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 02.06.2017 № 98 «Про затвердження Положення про бюджет участі Полтавської області» було затверджено Положення про бюджет участі Полтавської області.

Бюджет участі Полтавської області – це процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення мешканців Полтавської області до участі в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти з подальшим фінансуванням для їхньої реалізації. Взяти участь у Програмі може кожен мешканець Полтавщини віком від 16 років. Для цього він розробляє проект та його кошторис, загальною вартістю не більше 100 тисяч гривень, збирає 30 підписів на підтримку своєї ідеї, самостійно просуває проект серед населення. Проекти-переможці щороку визначаються відкритим голосуванням жителів Полтавської області (онлайн або фізично у пункті супроводу) та фінансуються 50/ 50 з обласного та місцевого бюджетів.

На Зіньківщині, розпорядженням голови районної ради від 09.06.2017 року № 23 «Про створення локальної групи з питань бюджету участі Зіньківського району», створену місцеву локальну групу обласної  Програми. Контактна особа: Інна Золочевська, секретар локальної групи з питань бюджету участі Зіньківського району, тел..3-34-46.

Детальніше з програмою та етапами її реалізації можна ознайомитись в рубриці «Бюджет участі» на сайті Полтавської обласної ради. Термін прийому проектів: з 20 липня по 20 серпня.