Вітаємо!

15 липня свій День народження відзначає  Сергій Васильович Загорулько – заступник голови Зіньківської районної ради.

Голова районної ради Сергій Нерозя спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Сергія Васильовича з особистим святом, бажають  міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості та відданого служіння на благо жителів Зіньківського району.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини,  кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!