Шановні бухгалтери Зіньківщини!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Без Вашої наполегливої щоденної праці, цінного досвіду, міцних професійних знань не може успішно функціонувати жодна організація, підприємство чи установа. Від Вас залежить злагоджена робота всього народного господарства Зіньківського краю, адже саме Ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, подальший розвиток економіки регіону та України в цілому.

Враховуючи значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності нашого району, висловлюємо Вам глибоку вдячність за трудові здобутки, за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.

У цей святковий день, бажаємо Вам добра, щастя, злагоди і благополуччя у родинах, міцного здоров’я, миру і спокою. Нехай професійний досвід, компетентність будуть і надалі Вашими надійним порадниками в Вашій відповідальній праці!

Хай не залишає Вас ніколи нездоланна віра, підтримує свята надія, зігріває всеперемагаюча любов!

Сергій Нерозя,

голова районної ради