Затвердили кандидатів для занесення до районної Дошки Пошани

21 липня, в депутатській кімнаті районної ради,  відбулось засідання робочої групи щодо відбору кандидатів для занесення до районної Дошки Пошани. Заступник голови районної ради Сергій Загорулько, який відкрив та вів засідання, ознайомив присутніх із поданнями відділів, управлінь, організацій району щодо кандидатів для занесення до районної Дошки Пошани «Гордість Зіньківщини» – це жителі району, які мають вагомі особисті заслуги в економічній, гуманітарній та соціально-культурній сферах району, активну громадянську, благодійну діяльність.

Члени робочої групи,  розглядаючи та  затверджуючи подання кандидатів, висловлювали свої думки стосовно їх трудової діяльності, професійних здобутків, особистих якостей.

Участь в засіданні взяв голова районної ради Сергій Нерозя.