Шановні працівники та ветерани сфери торгівлі!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

День працівників торгівлі – свято галузі, до якої прямо чи опосередковано має відношення майже кожен громадянин нашої країни.

В сучасних складних економічних умовах, торгівля залишається однією з найбільш рентабельних, перспективних та інвестиційно-привабливих галузей бізнесу. Завдяки розвитку торгівельної галузі збільшується економічний потенціал району і держави,  стає комфортнішим життя пересічних громадян.
Тож, з нагоди професійного свята, ветеранам та працівникам торгівлі Зіньківщини, бажаємо міцного здоров’я, добробуту в сім’ях, вдячності від покупців.

Нехай з кожним днем зміцнюється престиж обраної Вами професії. Комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

Сергій Нерозя,

голова районної ради