До кінця року для зіньківських школярів придбають шкільний автобус і не тільки

Днями з робочою поїздкою у Зіньківському районі перебували  Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки ОДА, та Ангеліна Кушпіль, начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки ОДА. Вони відвідали відділ освіти, Зіньківську районну раду, Бірківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів ім. І.А.Цюпи та Бірківський дошкільний навчальний заклад – дитячий садок «Ялиночка».

У Бірківській  школі  відбулася зустріч з трудовим колективом, де  активно обговорювалося питання про звільнення директора школи Стребка Р.В. із займаної посади в зв’язку із закінченням терміну дії контракту. Після виступу всіх бажаючих директор Департаменту освіти і науки відмітила, що дане питання повинно вирішуватися на рівні відділу освіти та депутатського корпусу районної ради з урахуванням думки трудового колективу.

У Бірківському дитсадку  Олену Харченко  цікавило питання відвідування дітьми виховного закладу та доцільність відкриття другої групи. Відділу освіти було дано доручення проаналізувати контингент дітей дошкільного віку  на найближчі 5 років та подати узагальнену інформацію з пропозиціями до Департаменту освіти і науки.

Підсумовуючи результати поїздки, Олена Вікторівна відмітила належну роботу депутатського корпусу районної ради, відділу освіти по підготовці до нового навчального року, проведенню поточних та капітальних ремонтів навчальних закладів та ін.

Також Олена Харченко повідомила про виділення коштів до кінця 2017 року для придбання  одного шкільного автобуса та чотирьох  кабінетів природничого циклу для навчальних закладів району, на умовах співфінансування.

Матеріал використано із

районної газети “Голос Зіньківщини”

№ 57 (9240) від 28.07.17