З нагоди професійного свята

4 cерпня в актовому залі Зіньківського відділення поліції відбулося святкове зібрання з нагоди 2-ї річниці створення Національної поліції України.

Звертаючись до присутніх,   начальник Зіньківського відділення поліції Андрій Власенко, побажав працівникам надалі гідно виконувати свої службові обов’язки, стояти на захисті прав і свобод громадян.

Заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько та в.о. голови Зіньківської РДА Анатолій Водолага вручили спільні грамоти начальнику сектору кримінальної поліції Ростиславу Ярошенку,  старшому оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Володимиру Пашкову та слідчому слідчого відділення Сергію Хурсі.

Зіньківський міський голова Сергій Максименко нагородив грамотами інспектора сектору реагування патрульної поліції  Вікторію Галич, інспектора з безпеки дорожнього руху Олександру Мелашенко, дільничного офіцера поліції Ігоря Дубину  та інспектора сектору реагування патрульної поліції Івана Яненка