Підготовка до спортивного свята триває

З метою належної підготовки та  проведення  спортивних змагань серед сільських рад, селищної ради та сіл міської ради на «Краще спортивне село Зіньківщини 2017 року»  9 серпня 2017 року відбулося виїзне засідання організаційного комітету з проведення свята.  Голова оргкомітету Сергій Загорулько та члени оргкомітету ознайомились з поданими для участі в змаганнях попередніми заявками, оглянули готовність районного стадіону «Старт» до проведення спортивних змагань, узгодили ряд організаційних питань. В роботі організаційного комітету взяв участь голова районної ради Сергій Нерозя.

Нагадаємо: переможець «Краще спортивне село Зіньківщини 2017 року» представлятиме район в обласних змаганнях «Краще спортивне село Полтавщини 2017 року», що проходитиме у місті Зіньків восени цього року.