Шановні працівники та ветерани будівельної галузі району!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом– Днем будівельника!

Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, котра завжди була овіяна народною шаною, користувалася великим авторитетом. Адже ті, хто робить наші вулиці, населені пункти оновленими, прикрашеними архітектурно витонченими спорудами, житловими будинками, сучасними подвір’ями, дарують місцевим жителям не лише радість, а й побутовий комфорт, створюють домашній затишок.

Саме Ви, дорогі будівельники,  робите реальний внесок в оновлення міста, селища та сіл нашого району.

У цей святковий день, бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя і родинного тепла, щедрих замовлень та належної оцінки роботи.

Нехай наполеглива праця приносить Вам радість і достаток,  людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання.

Сергій Нерозя,

голова районної ради