Свято спорту на Зіньківщині

12 серпня районний стадіон «Старт» зібрав всіх небайдужих до фізичної культури та спорту на свято колективів фізичної культури сільських рад, селищної та сіл міської ради на звання «Краще спортивне село Зіньківщини 2017 року». Розпочалося свято із урочистого марш-параду учасників змагань, який очолив голова організаційного комітету з проведення змагань, заступник голови районної ради Сергій Загорулько. Супроводжував марш-парад  оркестр Великопавлівської сільської ради. В святкових заходах взяли участь колективи Артелярщинської,  Бірківської, Власівської, Великопавлівської, Дейкалівської, Кирило-Ганнівської, Лютенськобудищанської, Першотравневої, Пишненківської,  Покровської, Ставківської, Тарасівської, Шилівської сільських рад, Опішнянської селищної ради та команда села Сиверинівка (Зіньківська міська рада).

Урочистості розпочалися із підняття державного прапору України представниками Бірківської та Шилівської сільських рад – переможцем та призером змагань «Краще спортивне село Зіньківщини 2016 року».  Присутніх на святі привітав голова районної ради Сергій Нерозя, депутат обласної ради Олександр Путря, голова обласної організації  ВФСТ «Колос»    АПК   України Анатолій Головань та виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага.

Подібні заходи, зазначив у своєму виступі голова районної ради Сергій Нерозя, є надзвичайно корисними, оскільки сприяють впровадженню фізичної культури в повсякденне життя, згуртуванню колективів та обміну досвідом з фізкультурно-оздоровчої  роботи, широкому використанню спорту в загартуванні, оздоровленні та пропаганді здорового способу життя. Відмітив, що Зіньківщина 2 вересня прийматиме сільські та селищні ради області на спортивних змаганнях «Краще спортивне село Полтавщини 2017 року».

Головний суддя змагань – завідувач комунальної спортивної споруди «Зіньківський  районний стадіон «Старт» Зіньківської районної ради Полтавської області, депутат районної ради Олександр Яременко, проінформував присутніх про порядок проведення змагань. Змагалися спортсмени з 6 видів спорту: міні-футболу, волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, шашок та  перетягування канату. Переможців з кожного виду спорту нагороджено кубками, медалями та грамотами.

За підсумками змагань в загальнокомандній першості перемогу та кубок «Краще спортивне село Зіньківщини 2017 року» виборола команда Шилівської сільської ради, на ІІ місці –  представники Великопавлівської сільської ради,  ІІІ місце – за  командою Опішнянської селищної  ради.

Побажаємо нашим землякам – переможцям успішного виступу та перемоги на обласних змаганнях «Краще спортивне  село Полтавщини 2017 року».