На Зіньківщині триває впровадження обласної програми

17 серпня в депутатській кімнаті районної ради відбулось засідання локальної групи з питань впровадження на Зіньківщині «Бюджету участі Полтавської області». Про  основні умови проекту та етапи його реалізації розповідав голова локальної групи, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда.

«Взяти участь у Програмі може кожен повнолітній мешканець Полтавщини. Для цього він розробляє проект та його кошторис, загальною вартістю не більше 100 тисяч гривень, збирає 30 підписів на підтримку своєї ідеї, самостійно просуває проект серед населення. Проекти-переможці щороку визначаються відкритим голосуванням жителів Полтавської області (онлайн або фізично у пункті супроводу) та фінансуються 50/ 50 з обласного та місцевого бюджетів»

Як зазначила секретар локальної групи, інспектор відділу управління майном спільної власності територіальних громад району Інна Золочевська  нині на Зіньківщині вже подано 10 проектів.

«Основними цілями місцевих проектів є встановлення дитячих майданчиків, придбання спортивних тренажерів, облаштування місцевих територій, тощо»

У роботі засідання взяли участь члени локальної групи:  голова районної ради ветеранів Володимир Прислонський, заступник міського голови, депутат районної ради Геннадій Хорошун та начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Олена Вовк.

P.S. Детальніше з програмою та етапами її реалізації можна ознайомитись в рубриці «Бюджет участі» на сайті Полтавської обласної ради.