Роботи ведуться повним ходом

Як і планувалося, минулої п’ятниці голова районної ради Сергій Нерозя провів чергову оперативну нараду з керівництвом райдержадміністрації – виконуючим обов’язки голови РДА Анатолієм Водолагою, першим заступником голови РДА Миколою Хоменком, головним лікарем Центральної районної лікарні Олександром Безпалим, начальником відділу освіти Юрієм Дахном за участі помічника народного депутата Сергія Хрипка.

Зіньківський район – серед небагатьох в області з найкращим фінансуванням всіх галузей. Ні для кого не секрет, що цим ми завдячуємо народному депутату України Олегу Кулінічу, який лише в останні декілька років залучив у район десятки мільйонів гривень. На сьогодні кошти освоюються повним ходом.

На нараді йшлося про об’єм робіт, виконаних за останні дні по галузях медицини та освіти, та суми використаних коштів. Окрім того, у голови районної ради виникло запитання до Олександра Безпалого щодо вирішення питання по введенню ставки чергового лікаря Опішнянській амбулаторії сімейної медицини, до цього часу не підрахована сума коштів необхідна для введення ставки. Сергій Нерозя зобов’язав Олександра Безпалого негайно це зробити.

Лічені дні залишилися, як повідомив Олександр Безпалий, до проведення тендера по закупівлі стоматустановок для 5 АСМ району, на них з нетерпінням очікують сільські мешканці.

Аналізуючи роботу по галузі медицини, зупинилися на питанні ремонту приміщення райлікарні та санітарного стану в медичній установі.

Значною незручністю, яка стала відчутною нині, Сергій Нерозя назвав те, що і ЦРЛ, і Центр первинної медико-санітарної допомоги знаходяться в одному приміщенні, хоча свого часу Центр можна було б розмістити в ЛОР-відділенні, провівши там попередньо капітальний ремонт. Тепер же доводиться задуматися над пошуком вільних кабінетів для встановлення медичної апаратури, яка надходить та ще надійде до Центральної районної лікарні.

Детально проінформувавши по низці питань, що активно ведуться в навчально-виховних закладах району, Юрій Дахно зауважив, що встановлення вікон та дверей, монтаж віконних відкосів не припинятиметься і у вихідні, щоб до 1 вересня встигнути з виконанням робіт. Єдиною школою, де  до початку навчального року роботи не вдасться завершити буде школа № 2, багато часу піде на виготовлення вікон, адже в цьому приміщенні вони не стандартні.

Не закритим поки що залишається і питання по їдальні Шилівської школи, оскільки у сільської ради недостатньо коштів для співфінансування її облаштування у приміщенні навчального закладу.

Чимало уваги на зустрічі було приділено питанню ремонту доріг.