Відбулось ряд районних заходів, з нагоди святкуванню Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України

23 серпня, у залі засідань адміністративної будівлі, відбувся урочистий прийом керівниками району передовиків економічної, гуманітарної та соціально-культурної сфер, активістів громадського життя району, занесених до районної оновленої Дошки Пошани «Гордість Зіньківщини». Зі словами вдячності та щирими побажаннями до присутніх  звернулися  голова районної ради Сергій Нерозя та в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага. Вони нагородили передовиків  району почесними грамотами та привітали із наступаючими державними святами.

Після цього, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, пройшов святковий мітинг, з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України. На заході Сергій Нерозя зазначив, що з того часу, коли над нашою державою 26 років тому був вперше піднятий синьо-жовтий стяг, вона зазнала низку важливих змін – політичних, економічних та суспільних.Незважаючи на це, народне єднання та всенародна любов до Батьківщини – не змінились.

З вітальним словом до присутніх, також, звертались Зіньківський міський голова Сергій Максименко, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, волонтер, поетеса Ганна Гайдаш-Литовець та  керівник підрозділу Всеукраїнського об΄єднання учасників АТО по Полтавській області “Українці разом”, голова правління ГО “Спілки учасників АТО Зіньківщини” Світлана Даценко. Вона вручила нагороди за благодійну діяльність волонтерам-тиловикам, які допомагають українській добровольчій армії та Збройним силам України. Цього дня керівники міста та району  поклали квіти до  меморіалу “Загиблим воїнам АТО Зіньківщини” та  пам’ятника Кобзарю.