Шановні зіньківчани!

Щиро вітаю Вас з 26-ю річницею Незалежності України! Це свято має велике загальнодержавне значення, як день суспільної злагоди і миру, доброго єднання в ім’я процвітання рідної країни.

Завдяки нездоланому духу, згуртованості українського народу, ми отримали можливість бути вільними та самостійними. Сьогодні, в час змін і оновлень, розвиток держави залежить від праці кожного громадянина. Кожен із нас несе відповідальність за її економічне зміцнення та культурне зростання. Впевнений, що завдяки цілеспрямованості, єдності та розумінню нам вдасться повернути мир та добробут на рідну землю.

Від усієї душі зичу вам, дорогі земляки, мирного неба над головою, великого людського щастя, міцного здоров’я і довголіття, родинного затишку, благополуччя, невичерпної сили та енергії.

голова районної ради

Сергій Нерозя