На педагогічній конференції

29 серпня відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району, на якій йшлося про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 навчальний рік.

Привітати освітян з початком нового навчального року та побажати їм високих трудових звершень у справі виховання підростаючого покоління на конференцію завітали голова районної ради Сергій Нерозя, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко та депутат Полтавської обласної ради Людмила Овчаренко.

Кращим вчителям, вихователям, працівникам позашкільних установ, трудовим колективам навчально-виховних закладів та головам сільських рад району було вручено відзнаки різних рівнів.

Із доповіддю виступив начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно. Як зазначив виступаючий, на сьогодні забезпечується стабільне функціонування  та модернізація системи освіти Зіньківського району шляхом впорядження Нової української школи.