Обговорили ряд актуальних питань

29 серпня голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У роботі взяли участь очільники міської та сільських рад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, виконавчий апарат районної ради, інші.

Начальник Зіньківського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій Іван Головко повідомив про необхідність створення, згідно чинного законодавства, на території району підрозділів місцевої пожежної охорони.

«Такі підрозділи плануємо на території Кирило-Ганнівської, Човно-Федорівської, Артелярщинської та   Попівської сільських рад. На території Опішнянської селищної ради до зони обслуговування пропонуємо   включити також Попівську, Малобудищанську та Батьківську сільські ради».

Як втілити вимоги даного законодавства в реальне життя розповідали присутнім керівник районного сектору ГУ ДСНС смт. Чутове Олександр Степанов та сільський голова Петрівської сільської ради Валерій Штепка, які спільними зусиллями вже створили підрозділ місцевої пожежної охорони в с.Петрівка Чутівського району. Голови рад району підтримали пропозицію. Потому схвалили проект «Капітальний ремонт опорядження приміщення спортивного залу по вул. Першотравневій, 4 в м. Зіньків Полтавської області», який  подається на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. В разі перемоги проекту для його співфінансування в районному бюджеті на 2018 рік потрібно передбачити  кошти в сумі 400 тис. грн..

У різному керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда ознайомив голів рад району із листами, що надійшли від Державної регуляторної служби України та Головного територіального управління юстиції у Полтавські області.

На завершення, присутні обговорили ряд організаційних питань.