Повернулись з нагородами

6 вересня спорткомплекс “Олімпійські надії” у селі Климівка Полтавської області радо вітав голів сільських, селищних, районних рад, їх заступників та працівників обласної ради на традиційній обласній спортивній спартакіаді. На змагання з’їхались представники понад 20-и команд, які пробували свої сили у 4 видах спорту – шашках, пляжному волейболі, гирьовому спорті та перетягуванні канату.

Зіньківську спортивну делегацію очолював голова районної ради Сергій Нерозя. До складу районної команди увійшли: заступник голови районної ради Сергій Загорулько , керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда, Власівський сільський голова Сергій Хоменко,  Бірківський сільський голова Сергій Костенко, Великопавлівський сільський голова Ярослав Переятенець.. В групі підтримки – Лютенськобудищанський сільський голова Михайло Білик, Артелярщинський сільський голова Світлана Манойло та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха.

Після достатньо запеклої спортивної боротьби, наші земляки у  загальнокомандному заліку посіли 6-ме місце. Дипломами Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України нагороджено команду Зіньківського району за ІІІ місце з шашок та ІІІ місце у змаганнях з перетягування канату.

Щиро вітаємо нашу команду з успішним виступом!