Відзначили День фізичної культури і спорту

14 вересня в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту. На святі побував заступник голови районної ради Сергій Загорулько, який у вітальному слові побажав наполегливості, наснаги та перемог усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвитку фізичної культури і спорту Зіньківщини. Вітали активістів спорту також виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага та начальник відділу культури, туризму,  молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха.

Під час урочистостей відзначили грамотами управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації, Зіньківської районної ради та райдержадміністрації, відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації керівників та організаторів фізкультурно-спортивної роботи, ветеранів спорту Зіньківщини, тренерів-викладачів ДЮСШ, вчителів фізичного виховання загальноосвітніх навчальних закладів, які допомагають розвиватися зіньківському спорту та кращих спортсменів району

Художній колектив Районного будинку культури подарував учасникам заходу цікаву концертну програму.