Шановні рятівники Зіньківщини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом, яке об’єднує людей мужніх професій – пожежних, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, що забезпечують надійний захист національного багатства та життя людей від вогню й стихії.

Впевнений, що Ваш високий професіоналізм, здатність приймати відповідальні рішення, надзвичайна людяність, відданість справі, постійна готовність до боротьби із стихійним лихом, помножені на знання та досвід, будуть і надалі спрямовані на забезпечення техногенного і природного благополуччя  населення району.

Бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують в Україні та Ваших родинах!

Голова районної ради   С.В.Нерозя