Шановні лісівники району!

У ці вересневі дні, коли літо віддає свої права осені, ми відзначаємо професійне свято тих людей, чия щоденна праця міцно переплетена з матінкою-природою. Адже ліс – це не просто жива окраса Зіньківщини, її візитівка –  це наше найбільше багатство, яке  дає імпульс для розвитку економіки, відкриває нові перспективи для туристичної галузі району.

Шановні працівники та ветерани лісового господарства, прийміть найщиріші слова вітання з професійним святом!

Велике спасибі Вам за невтомну працю і самовідданість.  Переконаний, що працівники лісової галузі району робитимуть все для того, щоб ліс став джерелом добробуту й екологічної безпеки зіньківчан, прикрашав нашу рідну землю та був збережений для наступних поколінь.

Щиро зичу благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім удачі, достатку і здоров’я, мудрості і терпіння, злагоди, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне майбутнє України.

Голова районної ради   С.В.Нерозя