Дорогі ветерани, шановні земляки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня партизанської слави.

Сьогодні ми з вдячністю і любов’ю вшановуємо колишніх партизанів і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами.

Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, самовіддана боротьба яких за свободу вважається одним із важливих чинників перемоги над ворогом. Антифашистський опір Українського народу – це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов’язок берегти пам’ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.

Низький уклін вам, дорогі ветерани, за вашу бойову звитягу й важку працю у повоєнні роки, за батьківську підтримку у розбудові незалежної української держави.

Зичу всім міцного здоров’я, щастя, довголіття, миру і добра.

Голова районної ради                                                       С.В.Нерозя