Шановні працівники дошкільних установ району!

Щиро вітаю Вас  із професійним святом — Всеукраїнським днем дошкілля!

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до Батьківщини, основ світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності.

Переконаний, що Ваш  професіоналізм, терпіння і мудрість, увага до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини закладе той фундамент, який служитиме опорою і основою в подальшому житті підростаючого покоління.

Бажаю Вам творчого натхнення, міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, здійснення мрій та бажань. Нехай мир і злагода панують в Україні та Ваших родинах!

Голова районної ради   С.В.Нерозя