Екскурсія до Верховної Ради України

22 вересня представники районної влади та місцевого самоврядування, за ініціативи народного депутата Олега Кулініча, здійснили екскурсію до Верховної Ради України.

Під час відвідин Верховної Ради вони мали змогу дізнатися більше про єдиний законодавчий орган державної влади України та на власні очі побачити унікальні речі і приміщення. Особливо помітним стало художнє полотно «Державотворення», на якому зображене проголошення України незалежною.

Це була дуже цікава та водночас пізнавальна екскурсія, адже, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.

Представники  Зіньківщини не лише побувати на цікавій екскурсії, а й провели зустріч із народним депутатом Олегом Кулінічем, в ході якої було обговорено  низку соціально-економічних проблем Зіньківщини.