Вітали педагогічних працівників району

 

27 вересня, в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди  професійного свята – Дня працівників освіти.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, секретар Зіньківської міської ради Володимир Чикало, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Юрій Дахно.

Керівники привітали працівників освітньої галузі району зі святом, побажали їм успіхів у роботі, хороших і талановитих учнів, творчої наснаги, професійних здобутків, терпіння та завзятості у нелегкій  щоденній праці. Так, Сергій Загорулько зазначив, що в цей день кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Наголосив, що на  сьогодні, освітня  галузь недостатньо фінансується державою. Так, у цьому році, при потребі галузі освіти нашого району 111,1 млн. грн. на рік, держава надала субвенції в розмірі 44,5 млн.грн. Саме тому  із районного та місцевих бюджетів на освітянські потреби вже виділено понад 50 млн.грн. Із них – 7,9 млн.грн. – це субвенції міського, селищного та сільських рад.

Завершились вітання, нагородженням кращих працівників галузі грамотами районної  ради та райдержадміністрації, міської ради та департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації. Після чого, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно звернувся із напутнім словом до молодих спеціалістів галузі освіти району.

Художній колектив районного будинку культури подарував учасникам заходу цікаву концертну програму.