Відзначили 40-річчя Зіньківської районної централізованої бібліотечної системи

29 вересня, в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди 40 – річчя Зіньківської районної центральної бібліотечної системи та професійного свята – Всеукраїнського Дня бібліотек.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Микола Хоменко, секретар Зіньківської міської ради Володимир Чикало, начальник відділу культури і туризму, молоді і спорту районної державної адміністрації Людмила Кімлик-Яроха, директор Зіньківської районної центральної бібліотечної системи Наталія Тоцька.

Відкриття свята розпочалося вітальними словами директора Зіньківської  районної центральної бібліотечної системи Тоцько Наталії, яка зазначила, що Зіньківська ЦБС заснована у 1977 р. в її структурі: районна бібліотека для дорослих, районна бібліотека для дітей, 38 бібліотек-філіалів.

Наголосила, що до послуг користувачів універсальний фонд понад        361 тис. примірників, фонд періодичних видань 176 найменувань газет та журналів. Зазначила, що послугами книгозбірень користуються більше         27 тис. користувачів, працюють 32 клуби за інтересами. Систематично організовуються виставки літератури: однієї книги, тематичні, персональні, виставки-роздуми, виставки-реклами.

Заступник голови районної ради Сергій Загорулько привітав працівників Зіньківської районної централізованої бібліотечної системи зі святом, побажав їм миру, міцного здоров’я, довголіття, щастя, добра, творчої наснаги і нових успіхів та звершень у благородній просвітницькій справі.

З вітальними словами виступили виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Микола Хоменко, секретар Зіньківської міської ради Володимир Чикало.

Під час урочистостей нагородили грамотами управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації, Зіньківської районної ради і райдержадміністрації, відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації кращих працівників Зіньківської районної центральної бібліотечної системи та подяками Артелярщинського, Власівського, В-Павлівського, Л-Будищанського, Попівського, Проценківського, Ставківського, Шилівського сільських голів.

Художній колектив районного будинку культури подарував учасникам заходу цікаву концертну програму.