Святковий концерт з нагоди Дня людей поважного віку та Дня ветерана

     В залі засідань Зіньківської районної ради відбувся святковий концерт з нагоди Дня людей поважного віку та Дня ветерана.

     У заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, секретар виконавчого комітету міської ради Сергій Кулініч.

     Керівники привітали ветеранів війни та праці зі святом, побажали їм миру, міцного здоров’я,  добробуту, успіхів, активного довголіття!

    Сергій Загорулько зазначив, що  цього дня є  ще одна можливість нагадати про обов’язок кожного громадянина бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини людства, хоча уваги і підтримки вона потребує щодня. Вкотре ми говоримо  слова вдячності батькам, матерям, ветеранам, пенсіонерам і літнім людям. Наголосив, що депутатський корпус районної ради не стоїть осторонь проблем ветеранів праці Зіньківщини. Так, на підтримку територіального центру соціального обслуговування району у  2017 році, із районного бюджету було направлено понад 5,9 млн. грн. На матеріальну допомогу  виділено більше 140 тис. грн.

До присутніх із вітальним словом звернувся голова районної організації ветеранів Володимир Прислонський, котрий подякував керівникам організацій та підприємств району і міста за фінансову підтримку ветеранів праці.

    Завершились вітання, нагородженням ветеранів праці грамотами різних рівнів.

     Свято супроводжувалося вокальними вітаннями артистів районного Будинку культури та ансамблю художньої самодіяльності Зіньківського територіального центру «Вербиченька», учасники якого – ветерани праці.