Шановні бібліотекарі Зіньківщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники – лікарями людських душ. З книгою пов’язане все наше життя. З книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

Цього року Зіньківська централізована бібліотечна система відзначає 40 – річчя з часу свого заснування. Працівники 40 бібліотек району відкривають нашим землякам дивовижний, цікавий та багатогранний світ, прищеплюють юним любов до читання, дарують їм відчуття прекрасного.

Щороку бібліотеки централізованої системи відвідує більше 25000 користувачів, читачі бібліотек мають змогу безкоштовно користуватися Інтернет-послугами.

У день Вашого професійного свята та з нагоди ювілею від дня утворення, дозвольте побажати Вам миру, міцного здоров’я, довголіття, щастя, добра, творчої наснаги і нових успіхів та звершень у Вашій благородній просвітницькій справі.

Голова районної ради   С.В.Нерозя