Шановні Зіньківчани!

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня  відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Увага влади і суспільства до  ветеранів та літніх громадян покликана нагадати всім про святий обов’язок перед ними. Це наші батьки й матері, діди й бабусі, які пройшли через випробування часів тоталітаризму, пережили голодомори та репресії, витримали тягар воєнного лихоліття, здобули перемогу над нацизмом, подарували нам свободу.

Вони завжди слугуватимуть  для нас і наших дітей яскравим прикладом, як в єдності та згуртованості долати труднощі, перемагати й будувати свій дім.

Бажаємо всім ветеранам  війни та праці Зіньківщини міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

Голова районної ради                                                       С.В.Нерозя