Шановні юристи Зіньківщини!

Сердечно вітаю з професійним святом всіх, хто присвятив себе вивченню права, служінню праву та його захисту.

У часи змін, в часи, коли завершується формування новітньої української нації, саме юристи покликані зміцнити в нашій державі принципи верховенства права, забезпечити кожному громадянину доступне і справедливе правосуддя.

Від того, наскільки Ви будете успішними і сумлінними у цій непростій праці, залежить не лише наше з Вами майбутнє, майбутнє наших дітей та онуків, а й утвердження у світі іміджу України як правової та демократичної держави.

Хочу побажати, щоб справедливість, чесність та повага до людей, ніколи не полишали Вас. Мудрості Вам, неупередженості і невтомності, миру та злагоди.

Нехай Ваша праця примножується лише добрими справами!

Голова районної ради                                         С.В.Нерозя