Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

9 жовтня відбулося спільне  засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном та освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.

Головував на засіданні голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном Геннадій Хорошун. В роботі комісій взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о.голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

Депутати розглянули низку питань, що стосуються розвитку освітньої галузі району, діяльності центральної районної лікарні, Зіньківського центру первинної медико-санітарної допомоги, зокрема: «Про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі району на 2017-2017 роки», «Про хід виконання програми розвитку дитячо-юнацького  гандболу в Зіньківському  районі на 2017-2021 роки», інші.

Відповідно до порядку денного, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага інформував присутніх про внесення змін до ряду програм: районної програми інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2016-2017 роки, районної програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік, районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки, програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2017 рік. Із змінами до програми  підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2015-2017 роки «Турбота» ознайомила членів комісій головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Ірина Трикоз.

Депутати заслухали  та обговорили зміни до показників районного бюджету на 2017 рік, про які проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько та майнові питання.

Проекти рішень з питань порядку денного внесено на розгляд президії та чергової сесії районної ради.