« Тим, хто ніс і продовжує нести нелегку військову службу в зоні АТО та на кордонах України ризикуючи власним життям…»

14 жовтня Зіньківщина традиційно святкує День захисника України, День Покрови Пресвятої Богородиці і День українського козацтва.

У цей день біля районної ради зібралися учасники зони АТО, волонтери і всі небайдужі для вшанування пам’яті  загиблих в боях. Усіх присутніх з визначною датою привітали голова зіньківської районної ради Нерозя С. В., в.о.голови райдержадміністрації Водолага А. В, секретар міської ради Чикало В. М., вшанували хвилиною мовчання тих, хто до останнього захищав свою державу та поклали квіти до постаменту.

Всі присутні були запрошені працівниками районної ради на чолі з Нерозею С. В. на святковий концерт і нагородження грамотами учасників бойових дій, які брали участь у антитерористичній операції та подяками волонтерів Зіньківщини, які виконують бойові завдання у зоні антитерористичної операції.

Нерозя С. В. виступив з пропозицією встановити пам’ятник учасникам АТО , що полягли захищаючи наші кордони, яку підтримав депутатський корпус районної ради.  Після цього в.о. голови райдержадміністрації  Водолага А. В. на чолі з головою районної ради Нерозею С. В. нагородили грамотами учасників бойових дій за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомі особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України з нагоди Дня захисника України:

1. Алфьорова Юрія Миколайовича;
  2. Бабія Віктора Миколайовича.
  3. Бандуровського Віктора Івановича;
  4. Ковалика Івана Івановича;
  5. Коритченка Валерія Сергійовича;
  6. Костенка Сергія Сергійовича;
  7. Крамаренка Володимира Олексійовича;
  8. Макуху Анатолія Івановича;
  9. Омельченка Павла Володимировича;
  10. Ревенка Едуарда Фарідовича;
  11. Смагу Руслана Володимировича;
  12. Хатильова Олександра Миколайовича,

та подяками волонтерів Зіньківщини за вагомий внесок в організацію волонтерського руху та надання безкорисливої добровільної допомоги військовослужбовцям, які виконують бойові завдання у зоні антитерористичної операції:

1. Даценко Світлану Анатоліївну.
  2. Жовтобрюха Олександра Івановича;
  3. Лісного Олександра Володимировича;
  4. Павленка Андрія Володимировича;
  5. Ростовецького Олега Івановича;
  6. Шкіля Руслана Вікторовича;

Зіньківська районна рада вірить, що небо України-матері буде мирне, адже його оберігають славні воїни, саме їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир.