Шановні захисники України!

14 жовтня  ми вшановуємо відданих патріотів та оборонців рідної землі, усіх, хто відстоював свободу та незалежність Батьківщини, хто перейняв героїчну естафету від попередніх поколінь і нині береже мир та спокій Української держави.

Висловлюємо Вам глибоку вдячність за служіння рідній землі та переконаний, що Ви і надалі залишатиметесь уособленням національної гідності, відваги, дисципліни та благородства. Впевнений, що в українському суспільстві повага до тих, хто захищає Вітчизну завжди буде високою.

У цей святковий день бажаю всім, хто заслужено носить звання захисника Батьківщини – у військовому мундирі чи цивільному одязі,  міцності духу і твердості у досягненні мети, шани і поваги від людей, відповідальності за долю своєї родини, рідної землі і України.

Нехай у Ваших родинах панують любов, мир, злагода та порозуміння. Хай високе та почесне звання захисника Батьківщини надихає Вас на нові звершення та самовіддану працю на благо України.

Голова районної ради                                             С.В. Нерозя